KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14408332

nr 1440 8332

Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, daterad 2000, oramad. Olja på duk, 60x60 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:35:41

17/12 21:29:58 1      Vinnande bud